COVID-19: pomagamy!

 Działalność fundacji od początku jej powstania jest skupiona głównie wokół realizacji projektów prozdrowotnych. Współpracujemy z prywatnymi i publicznymi podmiotami opieki zdrowotnej na terenie północnego Mazowsza. W tym trudnym i niespodziewanym dla  nas wszystkich czasie chcemy wesprzeć naszych partnerów i społeczność lokalną w  walce z koronawirusem. Wszystkie darowizny zostaną przekazane właśnie na ten cel: wsparcia dla szpitali z Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego i Przasnysza. W tej chwili najistotniejszą sprawą jest zabezpieczenie środków ochrony osobistej i sprzętu dla służby zdrowia. Na liście najpilniejszych potrzeb są: respiratory, ssaki elektryczne, płyny do dezynfekcji, odzież ochronna, w tym maseczki, rękawiczki, przyłbice, kombinezony.

Pomóc można na wiele sposobów:

  1. Bezpłatnie- robiąc zakupy online przez www.FaniMani.pl

Gdy wchodząc na stronę https://fanimani.pl/  wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. Tam wybierasz Fundację ProEdoo jako organizację, którą chcesz wspierać. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Pomaganie przy okazji zakupów będzie prostsze jeśli zainstalujesz dodatek do przeglądarki – Przypominajkę FaniMani. Cena zakupionej w ten sposób rzeczy nie zmienia się a sklep część zysku z Twojej transakcji przekaże na nasz wspólny cel: wesprze szpitale z Ciechanowa, Makowa Mazowieckiego i Przasnysza w walce z COVID-19.

  1. Przekazując darowiznę przez panel „wesprzyj nas” na stronie https://proedoo.pl/
  2. Przekazując darowiznę na konto fundacji: 66 1750 0012 0000 0000 3860 7437

Przekazując darowiznę na konto w tytule należy wpisać: Darowizna-szpital Ciechanów/ szpital Maków Mazowiecki/szpital Przasnysz- imię i nazwisko wpłacającego/nazwa firmy lub wpłata anonimowa

O postępach zbiórki będziemy Państwa informować na bieżąco. Każdy darczyńca (jeśli nie chce pozostać anonimowy) zostanie wymieniony przez nas w podsumowaniu zbiórki. 

  1. Zgłaszając się do nas ze swoim pomysłem na to, jak pomóc w walce z epidemią i jej skutkami. Chcesz pomóc – zadzwoń lub napisz do nas! tel.: 608229873; @: fundacja.proedoo@gmail.com

Dziękujemy i życzymy zdrowia!

Skip to content