Aktualnie poszukujemy:

Asystenta  administracyjnego

zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie dla koordynatorów w zakresie prowadzonych projektów (m.in. obsługa korespondencji, spotkań, aktualizacja informacji w bazach danych, itp.)
  • wsparcie w przygotowywaniu umów i ofert
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • organizacja spotkań i sporządzanie protokołów ze spotkań
  • aktualizacja informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych

od kandydatów oczekujemy

  • dokładności i solidności
  • biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętności organizacji czasu i stanowiska pracy
  • pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania w powierzone zadania
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej znajomości werbalnych i pisemnych form komunikacji

 oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwijających projektach
  • możliwość nauki i rozwoju
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość realizacji własnych projektów społecznych

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie cv na adres: fundacja@proedoo.pl, rekrutacja@proedoo.pl lub skontaktować się tel. 572 069 641,